W sobotę 15 stycznia na naszych kortach rozegraliśmy kolejny turniej z cyklu „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Praga Południe.

Frekwencja po raz kolejny była bardzo duża, co wiązało się z rozgrywaniem eliminacji do głównej drabinki. Jak zawsze komplikuje to trochę harmonogram gier, ale dajemy radę.

Co cieszy poziom sportowy idzie w parze z ilością zawodników a to jest naprawdę budujące gdyż turnieje te stają się wizytówką „OLSZYNKI” mamy nadzieję że i gracze są ukontentowani goszcząc u nas.

Co do samych rozgrywek to: turniej tak naprawdę jeszcze trwa został nam do rozegrania jeszcze jeden mecz półfinałowy pomiędzy Leonem Jednaczem a Rafałem Sitarzem na zwycięzcę tego pojedynku czeka już Michał Kwiecień który pokonał w pierwszym meczu ½ finału Bartosza Muracha 6/3 6/3.

Termin drugiego meczu półfinałowego to najbliższy piątek godz. 20.00. Gorąco zapraszamy kibiców na to spotkanie

 

drukuj 5 turniej

Jak zapewne wiecie w marcu rozegramy turniej MASTERS całego cyklu, obecny turniej jest przedostatnim kwalifikacyjnym i w lutym spotkamy się po raz ostatni w kwalifikacjach.

Sytuacja w tabeli wygląda bardzo intrygująco, bo to, że wykrystalizowała się czołówka widać poniżej, jest jednak wielką niewiadomą, kto jeszcze zagra W MASTERSIE.

O wszystkim zadecyduje, więc turniej lutowy.

Mamy nadzieję, że będzie się działo.

PS.

tabela nie uwzględnia: wyniku meczu 1/2 finału Jednacz/Sitarz oraz spotkania finałowego.

 

Kopia burmistrz klasyfikacja łączna po 5 turnieju