12 lutego po 1,5 miesiąca przerwy wracamy do gry – indywidualnej i deblowej. Oczywiście nadal w pełnej dyscyplinie sanitarnej. Ruszają z powrotem także zajęcia dla dzieci w ramach szkółki tenisowej.

O zmianach, jakie zaszły w naszym Klubie pisaliśmy tutaj. Zobaczcie, jak wykorzystaliśmy przymusowy przestój i o co w tym czasie zadbaliśmy.

Zmiana cennika

Niestety, przestój – a co za tym idzie bardzo duże straty finansowe Klubu – zmusił nas też do podjęcia decyzji o konieczności podniesienia o 5 zł ceny za godzinę̨ gry. Sprawdź nasz nowy CENNIK. Liczymy na wyrozumiałość́ osób grających.

GEM po nowemu

Jeszcze jedna zmiana, którą̨ zastaniecie w Klubie. Rusza nowa kawiarenka, z nowym najemcą. Ustaliliśmy, że nazwa Kawiarnia GEM zostaje utrzymana. Na chwilę obecną w okrojonym zakresie – wymogi pandemicznych rozporządzeń. Nowe, pełne menu będzie dostępne, gdy tylko gastronomia otrzyma zielone światło na wznowienie działalności. Liczymy, że zyska Waszą przychylność.

Rezerwujemy

Nie czekamy już ani chwili dłużej i rezerwujemy korty. Tu się nic nie zmieniło. Nadal można to zrobić w systemie online tutaj lub telefonicznie:

22 610 65 23

792 610 652

.

 

Comments are closed